Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 52396 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 49°59*16*N,14°26*54*E |
PSČ: | 143 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartáková Kateřina | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 34,17 | 185 | 0 | |
Brunnerová Eliška | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 35,87 | 186 | 0 | |
Bureš Jakub | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 25,24 | 185 | 0 | |
Janeček Pavel | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 22,32 | 162 | 0 | |
Lebeda Robert | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 18,12 | 92 | 0 | |
Míšek Mattias | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 43,67 | 222 | 0 | |
Nekovář Filip | 2018/11/04 | Praha | FSCR | NP | 236 | 0 | |
Nekovář Jakub | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 22,61 | 165 | 0 | |
Skřivánek Miroslav | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 28,10 | 205 | 0 | |
Šťastný Dominik | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 38,81 | 220 | 0 | |
Šťastný Matěj | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,07 | 132 | 0 | |
Vinklerová Gábriela | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 23,61 | 149 | 0 | |
Vinklerová Kristýna | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 33,43 | 183 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Cholupice Bartáková Kateřina, nejlepěí čas: 34,17 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Brunnerová Eliška, nejlepěí čas: 35,87 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Bureš Jakub, nejlepěí čas: 25,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Janeček Pavel, nejlepěí čas: 22,32 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Lebeda Robert, nejlepěí čas: 18,12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Míšek Mattias, nejlepěí čas: 43,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Filip, nejlepěí čas: NP Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Jakub, nejlepěí čas: 22,61 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Skřivánek Miroslav, nejlepěí čas: 28,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Dominik, nejlepěí čas: 38,81 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Matěj, nejlepěí čas: 20,07 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Vinklerová Gábriela, nejlepěí čas: 23,61 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Vinklerová Kristýna, nejlepěí čas: 33,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře